Post jobs

Specjalista ds. Procesu i Business Inteligence, Łódź

Specjalista ds. Procesu i Business Inteligence

Lokalizacja: Łódź

Dział Group Functions Informations & Reporting (GFIR) w Nordea Bank AB S. A. poszukuje pracownika do naszej centrali w Łodzi. Staniesz się częścią sześcioosobego zespołu, który świadczy usługi dla całej grupy Nordea w krajach nordyckich i nadbałtyckich w obszarze Mster Data.

Nasz zespół jest częścią departamentu liczącego 28 osób pracujących w Nordea w Łodzi. Świadczymy usługi w ramach General Ledger, Global Production, Common Master Data oraz Security and Authorization. Jesteśmy częścią jednostki  Group Functions Information & Reporting Services w Nordea, z główną siedzibą w Sztokholmie. Jednostka ta zatrudnia łącznie około 150 pracowników w krajach nordyckich i bałyckich. Wspólnie jesteśmy odpowiedzialni za dostarczanie danych finansowych i usług w celu utrzymania codziennej obsługi i raportowania w ustalonych terminach oraz zabezpieczenia interesów wszystkim zainteresowanym stronom.

Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
  • Pakiet benefitów (m. in. prywatną opiekę zdrowotną, karty sportowe i lunchowe, bilety do kina, „wczasy pod gruszą” i inne)
  • Pakiet szkoleń wewnętrznych
  • Możliwości rozwoju i klarowną ścieżkę kariery
  • Międzynarodowe środowisko pracy
  • Pozytywną energię i profesjonalne wsparcie w codziennych zadaniach
  • Możliwość nauki języków skandynawskich
Główne zadania:
  • Praca z bazami danych, update i ich weryfikacja
  • Sprawdzanie poprawności danych wprowadzanych przez pracowników oraz doradztwo
  • Wyjaśnianie bieżących spraw we współpracy z Biznesem
  • Uczestnictwo w projektach ad hoc we współpracy z nordycką częścią zespołu
Oczekujemy:
  • Wykształcenie wyższe, mile widziane IT lub pokrewne
  • Minimum 1 rok doświadczenia w pracy z bazami danych
  • Znajomość języka angielskiego minimum na poziomie B1
  • Znajomość SQL, MS Acess
  • Umiejętność planowania pracy własnej
  • Dociekliwość, kompleksowość, skrupulatność

Zainteresowany/a? Aplikuj! Prześlij swoje CV w języku angielskim – warunek konieczny

Do CV prosimy o dołączenie następującej klauzuli: “I give my permission for the processing of my personal data that is essential for the recruitment process in Nordea Bank AB branch in Poland, in accordance with the Act of 29.08.1997 on the Protection of Personal Data (Journal of Laws No. 133, item 883 amended)”.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.