Post jobs

Młodszy Specjalista ds. analiz i raportowania, Łódź

Młodszy Specjalista ds. analiz i raportowania
Lokalizacja: Łódź

Zadania i obowiązki:
  • Sporządzanie raportów i analiz finansowych
  • Kontrola kosztów
  • Prowadzenie analiz rentowności inwestycji, projektów oraz przeprowadzenie analiz możliwości ich sfinansowania
  • Przygotowywanie danych do sprawozdawczości wewnętrznej i zewnętrznej
  • Współpraca z działem księgowości
  • Przygotowywanie dla działu księgowości danych dotyczących rezerw i odpisów aktualizacyjnych
  • Przygotowywanie cyklicznych raportów i analiz ad-hoc

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe (kierunki ekonomiczne/matematyczne/statystyczne),
  • Znajomość polskich i międzynarodowych standardów rachunkowości
  • Umiejętności analitycznych
  • Umiejętności planowania i  rozwiązywania problemów
  • Umiejętności interpersonalnych
  • Samodzielności i odpowiedzialności
  • Umiejętności pracy pod presją czasu
  • Biegłej znajomości aplikacji Excel,
  • Dobrej znajomości języka angielskiego

Oferujemy:
  • Atmosferę opartą na współpracy i dzieleniu się wiedzą,
  • Pracę w zespole profesjonalistów i ludzi z pasją,
  • Opiekę medyczną, pakiet sportowo-rekreacyjny, inne opcje benefitów.
  • Realne możliwości rozwoju zawodowego i jasno określoną ścieżkę kariery
  • Kafeteryjny pakiet świadczeń pozapłacowych
  • (m.in bilety do kina, prywatną opiekę medyczną, karty sportowe, karty upominkowe, dofinansowanie do wczasów)
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Komfortowe warunki zatrudnienia w nowoczesnych biurowcach w centrum Łodzi
  • Pozytywną energię i profesjonalne wsparcie w wykonywaniu codziennych zadań
  • Możliwość nauki języków skandynawskich

Więcej informacji:

Do CV prosimy o dołączenie następującej klauzuli: “I give my permission for the processing of my personal data that is essential for the recruitment process in Nordea Bank AB branch in Poland, in accordance with the Act of 29.08.1997 on the Protection of Personal Data (Journal of Laws No. 133, item 883 amended)”.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.