Post jobs

Specjalista ds. analizy procesów automatyzowanych i robotyzowanych (RPA Analyst), Łódź

Specjalista ds. analizy procesów automatyzowanych i robotyzowanych
(Analityk RPA)

Łódź, Polska

Czy chcesz wspólnie z Nordea wdrażać technologie automatyzacji procesów? Czy jesteś gotów podjąć nowe, inspirujące wyzwania? Być może to właśnie Ciebie szukamy w Robotics Operations!

Dział Robotics Operations jest częścią Robotics Centre of Excellence (CoE). Głównym zadaniem CoE jest dostarczanie usług z zakresu robotyki dla całej Grupy Nordea. Obecnie znajdujemy się w fazie budowy, a naszym ambitnym celem jest wyniesienie robotyzacji w Nordea na nowy poziom, gdzie automatyzacja procesów przebiega szybko, standardowo i na masową skalę. Wykorzystanie robotyki i nowoczesnych technologii daje branży finansowej ogromny potencjał, a naszym celem jest posiadanie wiodącej pozycji na rynku w zakresie kompetencji RPA (Robotics Process Automation) oraz zaplecza technologicznego i infrastrukturalnego dla wdrażania robotyki.

Informacje o stanowisku:

Jako Analityk RPA, dołączysz do jednostki Robotics Operations, której celem jest produkcja robotów, z założeniem zwiększenia skali i industrializacji robotyki. W pierwszej kolejności skoncentrujemy się na budowie naszej pozycji i dostarczaniu wyników, głównie za pomocą Automatyzacji Procesów Robotyzowanych, a następnie zbudujemy drogę do wprowadzania, skalowania i instytucjonalizacji nowych technologii robotyzowanych, takich jak wirtualni asystenci czy cognitive learning.

Główne zadania:
  • Ocena ciągłości procesów, układanie procesów według ich wykonalności oraz poszukiwanie potencjałów do automatyzacji
  • Tworzenia niezbędnej dokumentacji procesowej i / lub koordynacja działań zespołu projektowego w tym zakresie
  • Wsparcie Developerów RPA w zakresie projektowania i testowania
  • Doskonalenie naszej metodologii poprzez eksperymentowanie I wprowadzanie usprawnień
  • Odpowiedzialność za zbudowanie dobrych relacji biznesowych i tworzenia sieci kontaktów
Oczekiwania:
  • Wykształcenie wyższe
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego ( w mowie i piśmie)
  • Doświadczenie w mapowaniu procesów, prowadzeniu analiz i developmentu
  • Umysł analityczny, dociekliwość oraz dbałość o szczegóły
  • Umiejętność radzenia sobie z problemami, stawiania czoła wyzwaniom o wysokim poziomie złożoności
  • Znakomite umiejętności komunikacyjne sprawdzone zarówno w pracy w zespole jak I z osobami spoza niego
  • Biegłość w obsłudze pakietu Office (w szczególności MS Word, Power Point, Excel)
  • Postawa proaktywan i umiejętność łatwego dostosowania się do zmieniających się okoliczności
  • Doświadczenie w dziedzinie RPA bedzie dodatkowym atutem
Oferujemy:
  • Konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do Twojego doświadczenia zawodowego
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat
  • Kafeterię benefitów (np. Prywatna opieka zdrowotna, karta sportowa, karty lunchowe, bilety do kina)
  • Szkolenie dla analityków RPA, zawierające wprowadzenie do robotyki
  • Szansę na stanie się częścią nowego, pionierskiego zespołu
  • Możliwość zdobycia nowej wiedzy i umiejętności
  • Pracę w międzynarodowym i dynamicznym środowisku.

Zainteresowany/a? Aplikuj!

Wyślij swoje CV w języku angielskim. Do CV prosimy o dołączenie następującej klauzuli: “I give my permission for the processing of my personal data that is essential for the recruitment process in Nordea Bank AB branch in Poland, in accordance with the Act of 29.08.1997 on the Protection of Personal Data (Journal of Laws No. 133, item 883 amended)”.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.